Anasayfa / Hizmetlerimiz / USS Human

USS,
Her Alanda Yanınızda.

Neden USS ?

Outsourcing bizim işimiz mantığıyla hareketle, müşterilerimize kompleks verdiğimiz hizmetler kapsamında, çağdaş ve güvenli tekniklerle verimli ve kaliteli bir çözüm ortaklığı oluşturmaktayız. Müşterilerimiz, USS sayesinde değişik alanlardaki tüm bu ihtiyaçlarını tek bir firmadan karşılama imkanına kavuşuyor.

USS İşinize Değer Katıyor, Çözüm Üretiyoruz.

Türkiye’de birçok projeye imza atmış uzman kadromuzla, Sizlerin, asıl işkolları haricinde harcadığınız yönetim enerjisini ortadan kaldırılarak, doğru hedefe daha hızlı odaklanabilmenizi, Personel maliyetlerinde sizlerin kurumsal ücret yapıları dışında hareket serbestisi kazanması, Sizlerin, insan kaynakları faaliyetlerine profesyonel kadromuzla destek verilmesi, Çalışma ve ticaret hayatını düzenleyen, denetleyen ve yargılayan mevzuatlarda sizlerin taşıdığı risklerin sahip olduğumuz profesyonel birikim ve tecrübelerimizle paylaşılması, İşçilik ve personel maliyetlerinde iyileştirme çalışmaları sayesinde maliyet indirimlerinin sizlere sunulması, Hizmet uygulamalarında standardizasyon sağlanması, Tesis yönetim ve merkezi satınalma hizmeti ile birlikte operasyonel ve muhasebesel açıdan tek firma ile muhatap olunması, Size özel raporların hazırlanması ve maliyet merkezi ayrımı ile doğru maliyetlendirme, Size özel bir çok çözümler

Outsourcing Neden USS

Outsourcing bizim işimiz. Kompleks verdiğimiz hizmetler kapsamında, çağdaş ve güvenli tekniklerle verimli ve kaliteli bir çözüm ortaklığı oluşturmaktayız. USS sayesinde, Bordro çözümleri, Teknik Bordrolama, İstihdam ve temizlik Hizmetleri gibi değişik alanlardaki tüm bu ihtiyaçlarını tek bir firmadan karşılama imkanına kavuşuyor.

Kalite

Birleşik Çözüm Hizmetleri Grubu toplam kalite sistemini bir yaşam biçimi olarak benimsemiş, vizyon ve misyonunu buna göre oluşturmuştur.

Kaliteyi üretmek. Kaliteyi ekonomik üretmek. Kaliteyi zamanında üretmek.

Kaliteyi kaliteli işgücüyle üretmek. Kalitede sınır tanımamak.

Blog

Sanayi, otomotiv, finans, bankacılık, taşımacılık, eğitim, sağlık, turizm...

Personellerimizin %100 ATİ raporu ve İSG eğitimleri verilmiştir.

Teknik Bordrolamada USS POS

Yüzlerce Marka USS ile Çalışmayı Tercih Etti.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam euismod vitae arcu vel scelerisque. Mauris faucibus commodo nisi in ultricies. Donec pellentesque fringilla rhoncus.
Tüm Referanslarımız

Mail Listemize Kayıt Olun

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.